Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

Diskuzní fórum - Ze života zdejších míst

Výpis příspěvků


10. 7. 2003 20.55:01
Robert Vystrčil (ip: gw-stud.ics.muni.cz)
Tomáš Kouřil >> koukám, že píšete taky z počítače "...muni.cz":) Vaše zkušenost mě celkem zklamala. Já letos všechna představení viděl z pláže u sirky a tam byla dokonce dvě stanovisště záchranné služby. A prý dokonce nějakého tonoucího před půlnocí zachránili. S tím časem si ale nejsem jist. Jestli je to však pravda, tak na tomto místě lékařská služba zajištěna byla dobře. Že ale nepokryli Sokolák byla docela chyba. Snad už přítelkyně nekulhá:)
8. 7. 2003 11.06:27
Tomáš Kouřil (tom003@email.cz, ip: pulta01.phil.muni.cz)
Mám "velmi dobrou" osobné zkušenost se zajištěním lékařské pomoci během ohňostrojů. Byli jsme s přítelkyní na Sokoláku (koukali na ohňostroje). Přítelkyně si zvrtla nohu, hodinku jsme se belhali k přístavišti. Lékařská pomoc nikde, asi odjeli hned po skončení. Kolem kolotočů a všude do kola ještě tisíce lidí, ale doktoři nikde. Ani v restauraci nenechali omýt odřené koleno. Super organizace a spolupráce. Jedině díky dobrovolným hasičům (myslím byli) z Kníniček, byli ochotní pomoci. Ani policajti, kteří řídili dopravu nevěděli vůbec nic a nehodlali pomoci. Asi studenti policejní školy, mladí borci, kteří měli řízení dopravy jako praxi z donucení a uměli akorát mávat rukama a pískat. Ohňostroje na Pryglu mám velmi rád, každý rok vídám všechny, ale po letošku se děsím toho, když se někomu něco stane.
25. 6. 2003 12.29:05
Robert Vystrcil (ip: nereis14.fi.muni.cz)
Ani nevim, jestli uz nejcistsi voda je na ROkli .... zadny informacni zdroj nemam, teda jen to, co mam na webu - zde je odkaz: http://www.prygl.net/vystrizky/vycisteni.jpg ... a muzu vedet, co se spinavou prehradou byste chtel delat vy osobne?
4. 6. 2003 09.34:29
Štěpán Gregor (sgproject@atlas.cz, ip: r1kot.brno.gts.cz)
z Vašeho webu: ....Nejčistší voda bývá většinou na Rokli. Zatím se v souvislostí s vyčištěním přehrady vedou jen diskuze. Bohužel je však možné konstatovat, že to bude proces dlouhodobý a velmi nákladný.

nemohli by jste mě prosím nasměrovat na nějaké informace od tomto problému - zajímá mě to, mám chuť s tím něco dělat - díky
2. 6. 2003 09.46:43
Robert Vystrcil (ip: nereis15.fi.muni.cz)
Zajimalo by me, jak se Vam libi prave probihajici prehlidka "brnenskych ohnu" IGNIS BRUNENSIS. Co rikate na jeji situovani prave do oblasti prehrady (prestoze ja sam jsem za kazdorocni spolecenske ozivovani teto oblasti velmi rad, mohou tim trpet napriklad zvireci obyvatele). Nastvalo Vas neco s organizaci?

Reagovat na příspěvky

Jméno:
E-mail:
4 a 3 je: (napište součet, antispamová ochrana)
Příspěvek:

Přejít na jinou stránku

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2023 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf