Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

Triatlon Ekol Superprestige - 31. 5. 2003 - Přístav Bystrc

Již po několikáte se i v roce 2003 konal závod světového poháru v triatlonu kategorie B - Ekol Superprestige. Tentokrát byl přesunut na začátek sezóny do oslav BMUE a celý byl situován do oblasti Brněnské přehrady. Časový posun přinesl především úlevu závodníkům, kteří tentokrát nemuseli krom boje s fyzickými silami a soupěři bojovat i proti sinicím v přehradě. Díky hromadě jiných akcí v okolí bystrckého přístavu se zde sešlo velké množství diváků.

Start závodu začínal v Jacht klubu několika plaveckými okruhy v přehradní nádrži, poté se cyklisté vydali na pár pětikilometrových okruhů mezi přístavem a starou dálnicí a třetí díl závodu tvořila běžecká část po cestách směrem k Rakovci. Mezi ženami vyhrála reprezentanka českého Olympo teamu Lenka Radová (fota č. 4 a 7), v mužské části našeho Ospalého předstihl švýcarský závodník. Více na www.galantbrno.cz.

foto č. 1 foto č. 2 foto č. 3 foto č. 4 foto č. 5 foto č. 6 foto č. 7 foto č. 8 foto č. 9 foto č. 10 foto č. 11 foto č. 12 foto č. 13 foto č. 14 foto č. 15 foto č. 16 foto č. 17 foto č. 18

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2021 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf