Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama
Rozhovor proveden: 14. 11. 2004
Stránka zveřejněna: 17. 11. 2004

Eva Trávníčková - Miss přehrada 2003

  • Eva Trávníčková - Miss přehrada 2003 Rok narození: 1986
  • Bydliště: Brno - Bystrc
  • Škola: Gymnázium Bystrc
  • E-mail: brnandaaa@seznam.cz

Miss přehrada je každoroční soutěž o královnu krásy Brněnské přehrady pořádaná při ohňostrojných slavnostech Ignis Brunensis. Eva Trávníčková je vítězkou jejího ročníku 2003. Přináším vám krátký rozhovor s ní a několik jejich fotografií.

Ovlivnila soutěž Miss přehrada alespoň trochu Tvůj život?

Moc velké změny jsem nezaznamenala... Získala jsem možnost spolupracovat s agenturou M-studio (která tuto soutěž pravidelně pořádá) na různých akcích jako hosteska a modelka. Ale velkou radost mi dělají situace, kdy občas ještě dnes za sebou v tramvaji nebo na ulici zaslechnu větu typu: "Dívej, miss přehrada...". Vždycky mě to potěší a rozesměje :o)

Zúčastnila ses i jiných podobných soutěží? Mohla bys je porovnat?

Práce v této oblasti mě baví, ale na soutěžích tohoto typu mě vadí volné disciplíny. Ničím zvlášť nevynikám, možná se i trošku stydím :o)... Tak toto je taková menší překážka, která mi brání se podobných akcí účastnit. O Miss přehrada mně řekla kamarádka a když jsme zjistily, že tam nebude volná disciplína, zkusila jsem to... Ale asi před týdnem jsem se přihlásila do soutěže Miss internet tak uvidíme...

Máš ráda Brněnskou přehradu? Znáš její okolí?

V Bystrci bydlím od narození, tudíž přehradu i její okolí znám velice dobře. Dokud se dalo v přehradě koupat, chodili jsme na Kozí horku, na Sokolák nebo do Rokle. Nyní se tam chodím už jen procházet, projet na kole nebo na plavbu parníkem. Znám také hrad Veveří, hráz, restauraci U Lva a samozřejmě přístaviště... Je veliká škoda v jakém je přehrada stavu a nic se s tím neděje...

Díky za odpovědi.

foto č. 2 foto č. 3 foto č. 4 foto č. 5 foto č. 6 foto č. 7

Fotografie na této stránce poskytla Eva Trávníčková, nejsou dílem autora webu.

Máte zájem se zúčastnit soutěže Miss přehrada 2005? Pošlete na sebe kontakt autorovi webu, předá jej bystrcké radnici, která Vás zpětně kontaktuje. Akce se koná koncem května.

Přejít na:

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2023 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf