Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

Ignis Brunensis 2010 - ohňostrojná exhibice (CZE)

Pozor, jedná se událost, která již proběhla!

22. 5. 2010   Ignis Brunensis 2010 - ohňostrojná exhibice (CZE)

sobota

Ohňostrojná exhibice na hladině Brněnské přehrady, jako předzvěst soutěžní části přehlídky Ignis Brunensis. Předvede jej společnost FLASH BARRANDOV SFX (Česká republika).

Název: Tajemství bdění a snění

Začátek: 22.30 hodin. Ohňostroj trvá cca 20 minut. V úvodní části každé ohňostrojné show letos na přehradě zazní povinná část skladby The Olympic Spirit od Johna Williamse, každá společnost ji ztvární vlastním ohňostrojným designem.

Charakteristika ohňostroje: Ohňostrojné představení je inspirováno unikátním projektem kanadského souboru pohybového divadla "Cirque du Soleil". Originální hudební podklad Dead Can Dance spolu s motivy Harryho Pottera vytvoří „ozvláštněnou“ atmosféru mezi „bděním“ a "sněním" plnou emocí, inspirací a především tajemna. Výběr neobvyklých pyrotechnických efektů a jejich kombinace s důrazem na výtvarnou kompozici a výrazovou čistotu ohňostrojného umění

Hudba: Saltarelo, Dead Can Dance, Ulysse, Rumeurs, Kunya Sobé - René Dupéré, Cirque du Soleil, Cantara, Dead Can Dance, Fireworks, Soundtrack Harry Potter and the Order of the Phoenix.

Doprava na Brněnskou přehradu a z ní bude posilována speciálními tramvajovými linkami. Ohňostroj se koná za každého počasí.

Více na www.IgnisBrunensis.cz.

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2021 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf