Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

Ignis Brunensis 2012 - 3. soutěžní ohňostroj (AUS)

Pozor, jedná se událost, která již proběhla!

2. 6. 2012   Ignis Brunensis 2012 - 3. soutěžní ohňostroj (AUS)

sobota

Soutěžní ohňostroj přehlídky Ignis Brunensis na hladině Brněnské přehrady. Ohňostroj předvede ohňostrojná společnost FOTI INTERNATIONAL FIREWORKS (Austrálie).

Název ohňostroje: Come together.

Charakteristika ohňostroje: Díky sociálním sítím a novým technologiím je dnes svět propojen mnohem více než kdykoliv předtím. V letošním olympijském roce bude představení s názvem Come Together pozitivní pyrotechnicko-hudební oslavou našeho spojení, našich sítí a celého světa. Foti věří, že ohňostroj je médium, které lidi sbližuje a sjednocuje během mimořádného společného prožitku. Právě v tom spočívá krása ohňostrojů a hlavní cíl představení. Hudební doprovod obsahující skladby jako je například "Come Together" od Beatles nebo "In The Hall of The Mountain King", skladba Edvarda Griega, která zazněla ve filmu Sociální síť, tvoří pozadí tohoto představení a současně nás přivádí k jeho jádru, kterým je vzájemná komunikace, přátelství, láska a pospolitost.

Začátek: 22.30 hodin. Ohňostroj trvá cca 20 minut. Ohňostroj se koná za každého počasí. Doprava z centra Brna i okolních obcí do Bystrce na Přístaviště bude posilována.

Více na www.IgnisBrunensis.cz.

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2023 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf