Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

Zahradní slavnost a Jundrovský rygol

Pozor, jedná se událost, která již proběhla!

26. 5. 2012   Zahradní slavnost a Jundrovský rygol

sobota

Zveme všechny děti, jejich rodiče a širokou veřejnost na největší naši akci pro veřejnost ve školním roce: ZAHRADNÍ SLAVNOST A JUNDROVSKÝ RYGOL. Od 10 do 15 hodin v zahradě Rozmarýnku, Rozmarýnová 6, Brno-Jundrov. Bude pro Vás připravena zahradní stezka, tvořivá dílna, pečení v hliněné peci a vaření na solárním vařiči, odvážné kousky cirkusu LEGRANDO, výroba píšťalek a další program. Budeme navrhovat nové prvky v naší zahradě a hlasovat, které z nich zde vybudujeme. I pro rodiče bude připravena zahradní stezka, komentovaná prohlídka přírodní – permakulturní zahrady nebo zajímavosti o spotřebě a účinnosti různých typů vařičů. Občerstvení zajištěno (mošt, chlebíčky s domácími pomazánkami, buchty).

Vstupné 50 Kč/osoba nebo 100 Kč/rodina (zahrnuje startovné na Jundorvký rygol).

Přijďte se zúčastnit i Jundrovského rygolu! Start mezi 10.30 a 13.00. Trať tohoto terénního závodu s přírodovědnými úkoly mohou absolvovat rodiče s dětmi, mládež i senioři ve výletním tempu, stejně jako ve vysokém běžeckém nasazení. Registrace závodníků od 10 hodin. Vyhodnocení ve 14 hodin.

Akci zajišťuje Environmentální pracoviště Lipky Rozmarýnek v Jundrově, Rozmarýnová 6. Více informací na www.lipka.cz (plakát akce).

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2023 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf