Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

Diskuzní fórum - Ze života zdejších míst

Výpis příspěvků


6. 8. 2007 08.19:29
Ondra (ip: mail.agrotec.cz)
Vážení přátelé,
dávejte si pozor na restauraci SALOON, resp. ani tak restauraci ale výčep. Dávám právě podnět pro kontrolu ze všech možných úřadů. Můj příbeh:
Neděle 5.8.2007 jsem s přítelkyní zašel na pizzu na brňenskou přehradu do podniku s názvem SALOON. Po sdelění, že pizza trvá 30-60 minut, jsme zaplatili, vyfasovali lístek s číslem 223, jenž nás opravňoval k vyzvednutí pizze. Sedeli jsme na posledním možným míste a čekali. Pravidelně jsme chodili kontrolovat stav /interval 5 min./ vždy nám bylo odvrknuto "ještě vydržte". Po další návštěve mé přítelkyně jí bylo odvrknuto, že jí vydali někomu jinému a má smůlu. Samozřejmě si nechala zavolat "šéfa", který ji poslal do "prde*e" Přítelkyňe přišla ke stolu sklamaně. Přišel jsem k okýnku a čekalo mně to samý, " a když se mi něco nelíbí, mám zavolat policii" !!! To je šok... Co se to dejě v této zemi???
Škoda, že turisté z nemecka, neumí mluvit česky, byla jich tam skupinka..., páni s Anglie taky...., jednoduše H A N B A !!!! Vážení radní, zamyslete se a dbejte na výběr poskytovatelů služeb...

Reagovat na příspěvky

Jméno:
E-mail:
4 a 3 je: (napište součet, antispamová ochrana)
Příspěvek:

Přejít na jinou stránku

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2023 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf