Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

E-mailová konference

E-mailová konference tohoto webu je určena všem nadšencům a obdivovatelům přírody v okolí Brněnské přehrady i celého Brna. Je určena turistům, cyklistům, běžkařům a vůbec všem lidem, které zajímá tento kousek přírody a mají o něm, co říct. Diskutovat se zde může sjízdnost cest a cestiček, upozorňovat na zajímavá místa, levné a dobré hospůdky, nově stavěné úkryty před nepohodou, vyprávět o zážitcích z cest, zajímavém pozorování zvěře i kvalitě vody v přírodních i umělých nádržích. Pokud dojde k výraznějším změnám na tomto webu, budete o tom taktéž informováni.

Pravidla:

Nestanovil jsem žádná přísná pravidla, je jen doporučeno řídit se pravidly, která platí v každé slušné konferenci: posílat maily jen jako prostý text (ne HTML), psát bez diakritiky a neposílat přílohy. Přílohy je lépe uložit někam na web a poslat na ně jen odkaz. Pokud tu možnost nemáte, pak je možné relevantní a nepříliš objemný obrázek (dokument) poslat.

Webové rozhraní:

Na adrese www.pandora.cz/conference/prehrada najdete webové rozhraní této konference. Můžete si zde přečíst staré příspěvky nebo vytvořit si své vlastní nastavení a nechávat si posílat jen některé příspěvky.

Popovídejte si o zážitcích z okolí přehrady v e-mailové konferenci
Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2022 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf