Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama

Advent v areálu Zlobice - 6. 12. 2009

V přírodním areálu na Zlobici situovaném mezi Kuřimí, Malhostovicemi a Lipůvkou proběhl o mikulášském víkendu adventní koncert společně s výstavou betlémů, vánočních perníčků či výrobků z vlny. Na Zlobici panovalo nevlídné mlhavé počasí, ale to neodradilo spoustu návštěvníků, kteří do místní koliby dorazili. Podával se jehněčí guláš, bryndzové halušky, zelná polévka, svařák a další dobroty. Vánoční koledy zde zpívali studenti 1. a 3. ročníku muzikálového herectví JAMU - ateliéry Jany Janěkové a Sylvy Talpové.

Zlobice je příjemným místem na víkendový výlet, ať už pěšky, na kole či v zimě na běžkách. Návštěvníci si mohou prohlédnout zde chované ovce, kozy, divočáky i oslici Márinku. Veřejnosti přístupná bývá i zdejší rozhledna. Je možné zde najít i levné ubytování.

foto č. 1 foto č. 2 foto č. 3 foto č. 4 foto č. 5 foto č. 6 foto č. 7 foto č. 8 foto č. 9 foto č. 10 foto č. 11 foto č. 12 foto č. 13 foto č. 14 foto č. 15 foto č. 16 foto č. 17 foto č. 18 foto č. 19 foto č. 20 foto č. 21 foto č. 22 foto č. 23 foto č. 24 foto č. 25

Přejít na:

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2022 Robert Vystrčil (kopírování bez souhlasu autora je zakázáno), fotograf