Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama
Rozhovor proveden: 18. 12. 2009
Stránka zveřejněna: 6. 4. 2010

Adéla Cibulková - Miss sympatie na Miss Přehrada 2009

  • Adéla Cibulková - Miss sympatie 2009 Datum a místo narození: 16. 4. 1988, Brno
  • Bydliště: Brno-Řečkovice
  • Škola: VOŠ knihovnických a informačních služeb - zaměření na Správu kulturních památek
  • Výška / váha / míry (v době soutěže): 170 cm / 60 kg / 98-62-95
  • E-mail: Aduleska@seznam.cz

Největší přízeň diváků si při soutěži Miss přehrada 2009 získala Adéla Cibulková a obdržela tak titul Miss Sympatie. Na následujích řádcích si můžete přečíst její dojmy ze soutěže a jak na Brněnskou přehradu vzpomíná.

Jaký byl Tvůj zdroj, přes nějž ses dozvěděla o soutěži Miss Přehrada? Co Tě zlákalo zúčastnit se?

Přihlásila mne moje manažerka z M-studia, paní Jana Mazalová, za což jí děkuju, protože jsem o soutěži jinak vůbec nevěděla. Chtěla jsem to prostě skusit.

V soutěži jsi získala titul Miss sympatie, který volí publikum. Čím si vysvětluješ takovou podporu diváků?

Tak možná to bude tím, že pár lidí z publika byli moji kamarádi a známí a zřejmě měli silné hlasivky.

Jaký jsi měla pocit, když se poté Tvoje jméno vůbec neobjevilo mezi trojicí, kterou zvolila porota? Čím si vysvětluješ poměrně výrazný rozdíl mezi názory diváků a poroty?

Já o žádných výrazných rozdílech nevím, nějak jsem po tom nepátrala, prostě jsem to přijala, jak to bylo. Říkala jsem si, že je jasné, že jedna dívka nezíská dvě ceny, možná by to bylo nefér vůči ostatním. Ale popravdě i moje tajné hlasování by dopadlo uplně jinak. Lenka, která byla na třetím místě, by byla na prvním a pak i zbytek bych udělala taky jinak:-) Ale nejsem porota.

foto č. 2 foto č. 3 foto č. 4 foto č. 5 foto č. 6

Miss sympatie není hlavní cenou v soutěži. Získala jsi přesto nějaké zajímavé výhry? Pokud ano, jak sis je užila?

Všechny ceny, co jsem získala, byly pro mě zajímavé. Dárkovou tašku s dobrotama jsem za podpory malé sestry během pár dní snědla, fén si schovávám na dobu, až si budu vybavovat svůj byt, poukaz na konzumaci do hotelu Santon jsem dala mamce, která si tak s kamarádkami udělala skvělý večer, a poukaz na pobyt v hotelu Žákova hora jsem využila na víkendový pobyt s přítelem před asi měsícem. A to mi ještě zbyl poukaz na kosmetiku.

Chodíš ráda k Brněnské přehradě?

K Brněnské přehradě chodím ráda na procházky s přítelem a naším pejskem, v létě posedět na některou ze zahrádek. Teď tam ale chodím i nedobrovolně, protože o Brněnské přehradě píšu absolventskou práci.

To zní zajímavě. Čeho se Tvá práce týká?

Píšu o přehradě 50-stránkovou absolventskou práci. Zatím jsem na začátku. Vycházím z dostupné literatury (Brněnská přehrada a lidé kolem ní, Dějiny Bystrce, Kníničky 1406-2006,...) a také z pramenů z NPÚ, které mě ještě čekají přeložit z Nj do Čj. To bude oříšek, všechny dokumenty jsou z válečných let, takže starší němčina. Jinak tam zmiňuji úplný počátek stavby, průběh, dnešní využití, zatopené Kyničky (vznik názvu, jaká vesnice byla, její zaplavení), nové Kníničky, okolí přehrady (Bítýška, hrad Veveří, Bystrc), lodní doprava a současný stav nádrže (čištění, vypuštění).

Jaké jsou Tvoje plány do budoucna? V osobním životě, ve škole i následné práci.

Moje plány? Těch by bylo hodně... Momentálně můj hlavní plán je dodělat VOŠ a pak buď VŠ Filozofické fakulty, zaměření na Dějiny umění, anebo zajímavá práce u jedné zahraniční firmy, což asi vyhraje, protože se mi už příliš nechce další tři roky učit:-)

Plánuješ se účastnit ještě nějaké soutěže miss?

Plánovala jsem Miss ČR, ale utekl mi casting, takže jsem měla smůlu. Ale stejně si na to moc nevěřím... Zkusím do příštího roku shodit nějaké to kilo a cm a možná se přihlásím na další ročník.

Děkuji Ti za odpovědi a držím palce do případné účasti na Miss ČR a ať se Ti povede práce o přehradě!

foto č. 7 foto č. 8 foto č. 9 foto č. 10 foto č. 11 foto č. 12 foto č. 13 foto č. 14 foto č. 15

Pozn.: Fotografie č. 2 až 6 jsou z volby Miss přehrada 2009, jejich autorem je Robert Vystrčil (tvůrce Prygl.net), fotografie č. 1 a 7 až 15 pochází z archivu Adély Cibulkové.

Přejít na:

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2024 Robert Vystrčil, fotograf