Brněnská přehrada
Úvodní stránka

Brněnská přehrada a okolí
průvodce kouzelnými místy

Bystrcký kostel
Brněnská přehrada
ski,tur,cyklo
Autor:
Robert Vystrčil
Brno-Bystrc
info@prygl.net
Doporučuji:
Brněnský plenér - sochy na Brněnské přehradě
Ubytování v okolí Brněnské přehrady
reklama reklama
Rozhovor proveden: 25. 3. 2011
Stránka zveřejněna: 25. 3. 2011

Lucie Kučerová - Miss Přehrada 2010

  • Lucie Kučerová - Miss Přehrada 2010 (foto: Robert Vystrčil) Datum a místo narození: 1992 v Brně
  • Bydliště: Brno-Nový Lískovec
  • Škola: Klasické a španělské gymnázium, Vejrostova 8, Brno-Bystrc
  • Výška / váha / míry (v době soutěže): 178 cm / 58 kg / 84-62-94
  • E-mail: kucerovalucie@email.cz

Královna krásy Brněnské přehrady Lucie Kučerová má za sebou již téměř rok svého "kralování". Přečtěte si, jaké jsou její dojmy ze soutěže, jak má ráda přehradu a co plánuje do budoucna.

Přihlášku do soutěže jste zaslala přes Prygl.net. O soutěži jste se dozvěděla až zde nebo nějakým jiným způsobem? Co Vás motivovalo se zúčastnit?

O soutěži jsem se dozvěděla úplnou náhodou – kamarádka měla na facebooku, že se zúčastní této soutěže, o které jsem předtím nikdy neslyšela. Tak jsem hledala více informací a dostala se na Prygl.net. Největší motivací byla asi zvědavost. Předtím jsem se žádné soutěže miss nezúčastnila, tak jsem chtěla poznat něco nového, zkusit štěstí a zjistit, jak to v takové soutěži chodí.

Jaká byla podle Váš největší zbraň, která Vám pomohla k vítězství?

Pokud nějaká taková byla, zřejmě o ní nevím (smích). Snažila jsem se vystupovat přirozeně a hlavně si celý večer užít. Zřejmě se to pak odrazilo i na mém celkovém projevu. Protože o to si myslím, že v této soutěži jde nejvíce – o přirozenost a nenucené vystupování.

Jaké hmotné dary jste obdržela za výhru v soutěži? Jak jste si jich užila?

Výhra byla skutečně hodnotná. Získala jsem kameru, roční internetové a televizní připojení, kosmetiku, dárkový koš a večeři v hotelu Santon. A využití? Jako asi každý správný teenager jsem internet využila opravdu maximálně. S kamerou jsem zkoušela pracovat, ale nikdo mi nechtěl stát modelem a všichni přede mnou akorát utíkali, tak jsem to prozatím vzdala (smích). Ale snad ne navždy, určitě se na letošní prázdniny najdou příležitosti pro natáčení. A poukaz na večeři s dárkovým košem zmizel opravdu velmi rychle.

foto č. 2 foto č. 3 foto č. 4 foto č. 5 foto č. 6

Ovlivnilo vítězství v soutěži nějak Váš život?

Rozhodně jsem si zkusila, jaké to je, vystupovat před publikem a získala jsem další cenné zkušenosti. Také mi to dodalo odvahu zkusit štěstí v dalších soutěžích tohoto typu a v neposlední řadě mám na soutěž krásnou vzpomínku.

Jaké máte plány do budoucna - osobní i studijní?

Momentálně se chystám na maturitu a přijímací zkoušky na vysokou školu, tak doufám, že uspěji. To je moje největší přání v tuto chvíli. Nejraději bych studovala psychologii a sociologii na Masarykově univerzitě, ale konkrétní plány nemám. Stejně vždy moje plány dopadnou úplně jinak, než čekám, tak už raději nechávám vše otevřené.

Neboť studujete v bystrcké škole, nemáte to k přehradě daleko. Navštěvujete přehradu často?

Prostředí kolem přehrady mám moc ráda, zvlášť v létě má opravdu okouzlující atmosféru. Nejraději si lehnu někde u vody jen tak na trávu a užívám si sluníčka. Ale bohužel loni jsem se k přehradě zase tak často nedostala, tak doufám, že si to letos pořádně vynahradím!

Děkuji Vám za odpovědi a přeji hodně štěstí!

foto č. 101 foto č. 102 foto č. 103 foto č. 104 foto č. 105 foto č. 106 foto č. 107 foto č. 108 foto č. 109

Pozn.: Fotografie č. 1 až 6 jsou z volby Miss přehrada 2010, jejich autorem je Robert Vystrčil (tvůrce Prygl.net), fotografie č. 101 až 109 pochází z archivu Lucie Kučerové.

Přejít na:

Přehrada Brno
  O tomto webu Copyright © 2000-2024 Robert Vystrčil, fotograf